امکان ثبت ورود و خروج با تکنولوژی های متفاوت

اگر شما در مجموعه خود یکی از انواع دستگاه های حضور و غیاب را دارید، بدون هزینه ای به جهت خریداری سخت افزاری خاص میتوانید به نرم افزارحضور و غیاب آنلاین اتنسی متصل شوید و سازمان یا شرکت خود را با نظم بیشتری مدیریت کنید. شما همچنین میتوانید به جهت کاهش هزینه به منظور خرید دستگاهی خاص با تکنولوژی بلوتوث و جی پی اس ورود و خروج را ثبت و کنترل نمایید. هرکجای کشور که باشید، سازگاری با جی پی اس در این اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین، این امکان را به شما می دهد تا نقاط مختلفی را به جهت ماموریت های خارج از محل برای هریک از پرسنل تعریف نمایید. لیست حاضرین و غایبین به صورت آنلاین و لحظه ای از طریق نرم افزار حضور و غیاب تحت وب قابل برداشت و مشاهده است.

امکان ثبت و مدیریت انواع مجوزهای سازمانی

درخواست مرخصی، ماموریت و مجوزهای حضور و غیاب از جمله مواردی است که درطول روز برای کارکنان شرکت و همچنین مسئولین مربوطه دردسر ایجاد میکند. پرسنل شما با استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب از درگیری با این روال ها کاغذی در امان خواهند ماند چراکه در اتنسی هر یک از پرسنل می توانند، درخواست مرخصی و ماموریت، اضافه کار و یا کسر کار خود را به صورت مستقل از طریق اپلیکیشن حضور و غیاب و یا وب ثبت کنند و به لیست مجوزهای حضور و غیاب دسترسی داشته باشند. مدیران نیز می توانند تنها در یک نگاه نسبت به وضعیت مجموعه در میزان مجوزها آگاه و نسبت به رد و یا قبول آنها اقدام کنند.

مدیریت و اختصاصی سازی

به طور کل هر مجموعه ای داری قوانین داخلی خاص است، قوانینی که به راحتی با هر سیستم منطبق نمی شود. در این راستا مدیران می توانند در سامانه حضور و غیاب آنلاین اتنسی قوانین ترددی خاص مجموعه خود را در در کنار شیفت های پیچیده و گوناگون خود تعریف کنند. همچین می توانید از این سیستم برای مدیریت اطلاعات پایه پرسنل بهره برده و نسبت به محاسبه کارکرد ماهیانه آنها اقدام کنند.امکان ارسال پیغام به کل سازمان، دریافت گزارشات به صورت پی دی اف و اکسل و و در دسترس بودن سیستم به صورت آنلاین بر روی انواع دستگاه های حضور و غیاب از جمله مهم ترین ویژگی های این سیستم است که به اختصاصی سازی آن در راستای مدیریت شما کمک می کند.

امنیت و سرعت

اتنسی نرم افزار تحت وب حضور و غیاب، برای خدمت رسانی به مشتریان خود از ایمن ترین و پرسرعت ترین سرویس هاستینگ داخلی بهره می برد.

تلفن پشتیبانی

۰۹۴۲۶۰۰۱۰۴۶

ساعات پاسخگویی
شنبه تا چهارشنبه – ۸ تا ۱۸
پنج شنبه – ۸ تا ۱۲

© ۲۰۲۰ | تمامی حقوق برای atency.ir محفوظ است.

نشانی دفتر تهران: آفریقای شمالی (جردن)، خیابان عاطفی غربی

نشانی دفتر اصفهان: خیابان سهروردی، خیابان فرهنگ، کوچه یکم