مجوزها

Estimated reading time: 2 min

در پنل کاربری نرم افزار حضور و غیاب آنلاین اتنسی قسمتی به نام مجوزها وجود دارد که مدیران و کارکنان کسب و کارها می توانند بر اساس نوع دسترسی در نظر گرفته شده برای آن ها از این امکان استفاده کنند. در صورتی که هر یک از کارکنان در زمان شیفت مقرر خود در مکان در نظر گرفته شده برای خود حضور نداشته باشند، سامانه این عدم حضور را به منزله غیبت تلقی کرده و برای شخص غیبت ثبت می کند.

این در حالی است که ممکن است هر یک از کارکنان بنا به اقتضائات شغلی مخصوص به خود؛ یا بنا به صلاحدید مدیران آن کسب و کار، به انجام وظیفه در مکان دیگری مشغول باشد یا در ماموریت یا مرخصی ساعتی یا … باشند. در این صورت سامانه اتنسی این امکان را برای مدیران و کارکنان کسب و کارها فراهم آورده است تا با تعریف، ثبت و بررسی مجوزهای لازم برای اینگونه غیبت ها، به محاسبه حقوق و مزایای کارکنان پرداخته شود.

در سامانه اتنسی مجوزهای تعریف شده در قالب سه دسته از مجوزها شامل مجوزهای تائید شده؛ مجوزهای در انتظار تائید و مجوزهای رد شده طبقه بندی می شوند. مجوزهای تائید شده مجوزهایی هستند که پس از تعریف از جانب کارکنان، از جانب مدیر نیز صحت و سقم آن تائید شده است. مجوزهای در انتظار تائید مجوزهایی هستند که نیازمند تائید مدیر هستند. و در نهایت مجوزهای رد شده نیز مجوزهایی هستند که مدیر صحت و سقم آن را تائید نکرده و با رد این مجوزها برای کارکنان غیبت لحاظ خواهد شد.

عکس

ثبت مجوز

در قسمت لیست مجوزهای من انواع مختلف مجوزها با توجه به نوع مجوز، تاریخ و زمان ثبت مجوز، مدت مجوز و درخواست کننده و تائیدکننده مجوز نمایش داده می شود. در این قسمت می توان با بهره گیری از گزینه ثبت مجوز جدید، مجوزهای جدید را بر حسب ویژگی های آن به عنوان مرخصی ساعتی، مرخصی روزانه، ماموریت ساعتی، ماموریت روزانه، تردد دستی و اضافه کار تعریف کرد.

عکس

با انتخاب یکی از انواع مجوزها از کشوی ثبت مجوز جدید می توانید نوع مجوز مورد نظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب هر یک از این نوع مجوزها، بر اساس ویژگی های هر نوع مجوز اطلاعات لازم در مورد آن مجوز از کاربر خواسته می شود و لازم است کاربر این اطلاعات را به درستی در سامانه ثبت کند.

عکس

عکس

عکس

نتوانسته ام تردد ثبت کنم، چه کار کنم؟

ممکن است به هر دلیلی هر یک از کارکنان علی رغم آن که به انجام وظیفه خود مشغول بوده اند قادر به ثبت تردد و حضور خود نشده باشند. در این صورت کارکنان می توانند با انتخاب گزینه تردد دستی از

کشوی ثبت مجوز جدید، اقدام به ثبت مجوز تردد دستی کنند؛ و پس از ارزیابی و تائید این مجوز توسط مدیر، زمان کارکرد آن ها محاسبه خواهد شد.

عکس

حذف مجوز ثبت شده

گاهی نیاز است مجوز از پیش تعریف شده ای از سامانه حذف شود. در این صورت شما می تواند با انتخاب گزینه حذف از قسمت امکانات لیست مجوزهای خود، مجوز مد نظر خود را حذف کنید.

عکس

Was this article helpful?
Dislike 0
Views: 71

تلفن پشتیبانی

۰۹۴۲۶۰۰۱۰۴۶

ساعات پاسخگویی
شنبه تا چهارشنبه – ۸ تا ۱۸
پنج شنبه – ۸ تا ۱۲

© ۲۰۲۰ | تمامی حقوق برای atency.ir محفوظ است.

نشانی دفتر تهران: آفریقای شمالی (جردن)، خیابان عاطفی غربی

نشانی دفتر اصفهان: خیابان سهروردی، خیابان فرهنگ، کوچه یکم